Yıldız Savaşları Güç Uyanıyor’da Jenerikten Sonra Bir Sahne Olacak!

Yıldız Savaşları Güç Uyanıyor’un gösterime girmesine 100 günden daha az bir zaman kaldı ve dedikoduların ardı arkası kesilmeyecek gibi duruyor. En son dedikodu ise SchmoesKnow.com sitesinden geldi, dediklerine göre ismi belirsiz bir kaynağın ortaya attığı iddiaya göre Yıldız Savaşları Güç Uyanıyor’un kapanış sahnesindeki Jenerikten sonra Marvel’dan alışık olduğumuz Jenerik sonrası bir sahne olacak!

Bu dedikodu kendi başına inanılması çok zor bir iddia değil. Lucasfilm bildiğiniz üzere Marvel gibi Disney tarafından satın alındı… Marvel Lucasfilm’in çizgi romanlarını çiziyor, yani aşşağı yukarı aynı kafadalar ve Marvel’in bu markalaşan ve Disney’inde onayladığı hareketi Yıldız Savaşlarında görmek mümkün. Fakat tam burada dedikodu daha az inanılır bir hale geliyor çünkü Marvel genellikle bir sonraki filminden belli bilgileri aktarmak için bu hamleyi kullanıyor.

11875118_1007880092596925_2204135516599208531_o

Dedikodunun devamı şöyle Rogue One: A Star Wars Story adlı Yıldız Savaşlarının yan ürünü olan ve Yıldız Savaşları 4’e paralel giden hikayeleri anlatan film olan Rogue One’ın bir sonraki devam filmi yerine gözükmesi saçma bir olasılık. Genellikle böyle bir hamle izleyicinin kafasını karıştırır çünkü Rogue One Güç Uyanıyor‘dan 30 sene önce geçiyor.

Yıldız Savaşları 8’e ait bir sahne olabilir fakat bunu da 18 Aralığa kadar öğrenemeyeceğiz.

Cizgiroman.com

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s