Iron Man Galaksinin Koruyucuları 2’de Olmayacak!

Denk geldiniz mi bilmiyorum ama son yıllardaki Marvel Now döneminde geçen Galaksinin Koruyucuları çizgi romanlarında Iron Man de ekibe dahil olmuştu. Evet… Uzayda seyahat edebilen bir zırh yapan Tony Stark bir süre Galaksinin Koruyucuları ile takıldı ve seriye çok hoş bir hava kattı. Özellikle Star Lord ve Rocket ile olan diyalogları okunmaya değerdi.

Ee haliyle hayranların kafasında ” Iron Man Galaksinin Koruyucuları 2’de olur mu? ” diye bir soru oluştu. Daha doğrusu istek. Ama filmin yönetmeni James Gunn Facebook üzerinden yaptığı açıklamada bunun mümkün olmadığını söyledi. Şöyle ki:

” Şu an için Star-Lord’un tek insan karakter olması benim için önemli. ” şeklinde konuşan Gunn bu ihtimalin ancak Guardians of the Galaxy ile Avengers arasında yapılacak birleşmede mümkün olacağını söyledi. Bu birleşme de Infinity War filminde gerçekleşecek.

Guardians of the Galaxy shot 4

Iron Man dünyada güzel diyenler için iyi, çizgi romanları okuyup heveslenenler için kötü bir haber. Iron Man’i en yakın Civil War filminde göreceğiz. O da 6 Mayıs 2016’da. Galaksinin Koruyucuları 2 ise 5 Mayıs 2017’de.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s